Plötulopi 1426 Dark Amber Heather mezgimo siūlai

8.70 

Turime

Aprašymas

Plötulopi 1426 Dark Amber Heather
Sudėtis: 100% vilna
Svoris: 100 g
Ilgis: 300 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 4.5mm (mezgant viengubą siūlą), 5.5mm (mezgant dvigubą siūlą)
Mezgimo tankis: 19 akių – 10cm (viengubas siūlas), 14 akių – 10cm (dvigubas siūlas)

Plötulopi 1426 Dark Amber Heather – plytų rudos spalvos islandiškos vilnos siūlai.

Plötulopi – tai neverptos islandiškos vilnos siūlai. Jie be galo įdomūs ir unikalūs. Atrodo gana trapūs ir lengvai nutrūkstantys smarkiau patraukus, bet sumegzti mezginyje yra tvirti ir atsparūs dėvėjimui, o mezginys – neįtikėtinai lengvas ir šiltas. Nutrūkus islandiškos vilnos Plötulopi siūlui labai paprastai ir greitai jį galima „suklijuoti“ tiesiog patrynus tarp pirštų abu galus ir megzti toliau be jokių mazgų.

Šiuos siūlus galima megzti vienus, tokius kokie jie yra. Galima megzti dvi ar tris islandiškos vilnos Plötulopi gijas, siekiant išgauti norimą efektą. Galima maišyti su kitais siūlais, pavyzdžiui moheriu ir šilku, kita vilna. Tai ne tik suteikia siūlui tvirtumo mezgant, bet ir prideda daugiau savybių, jau ir taip tobulai islandiškai vilnai, kuri yra labai šilta, lengva, “kvėpuojanti”, neleidžianti kiaurai peršlapti, lengvai išgarinanti drėgmę. Plötulopi siūlai gerai ir greitai veliasi, todėl tinkami įvairiems veltiniams gaminti. Turtingi natūralia spalvų gama bei nudažyti nuostabiomis, Islandijos gamtos įkvėptomis spalvomis, šie siūlai yra tikra mezgėjų svajonė, leidžianti pasinerti į kūrybą ir įvairiaspalvių raštų pasaulį.

Visus islandiškos vilnos siūlus rasite skyrelyje Islandiška vilna, o mezginių pavyzdžių ieškokite Siūlo galo tinklaraštyje, socialinių tinklų Facebook, Instagram, Pinterest paskyrose.