Akcija!

Oxford Hellgrau Melange mezgimo siūlai

19.90 

Liko tik 2

Aprašymas

Oxford Hellgrau Melange
Sudėtis: 100% merinosų vilna
Svoris: 300 g
Ilgis: 90 m
Rekomenduojamas virbalų storis: ›15 mm
Mezgimo tankis: 4 akys/9 eilės/ 10x10cm

Oxford Hellgrau Melange – šviesiai pilkos spalvos siūlai, pavergiantys mezgėjų širdis savo įspūdingu storiu ir žavintys natūralumu. Tikrai patiks mėgstantiems išskirtinius mezginius.

Didžiulės Oxford sruogos – puiki Schoppel Wolle naujiena storų siūlų gerbėjams. Jie susukti iš daugybės plonyčių, suverptų merinosų vilnos siūliukų į virvės storumo siūlą. Tuo Oxford skiriasi nuo kitų storų, neverptų merinosų vilnos siūlų (vadinamos sluoksnos), kurie gana greitai plyšta ir yra mažiau atsparūs dėvėjimui. Šie siūlai – idealus sprendimas norintiems greito rezultato bei pradedantiesiems. Kelios valandos smagaus darbo ir jau galite puoštis nauju, akį traukiančiu mezginiu, kuris ne tik gražiai atrodys, bet ir kuo puikiausiai apsaugos nuo šalčio. Merinosų vilna, naudojama šių siūlų gamybai, atkeliauja iš Patagonijos regiono Pietų Amerikoje, kur avys, prisitaikiusios prie gana atšiaurių sąlygų. Todėl ši vilna pasižymi puikiomis savybėmis, yra švelni, labai šilta ir patvari. Vienos 300g Oxford sruogos pakanka kepurei ar kaklo movai.

Schoppel Wolle didžiuojasi savo gaminamų siūlų kokybe, pabrėždami vietinės gamybos svarbą (“made in Germany”). Žaliava siūlams gaunama iš Patagonijoje auginamų avių (kilmės vieta sertifikuota), kurios auga laisvai gamtoje ir nėra išnaudojamos masinei produkcijai. Vilnos kirpimas nežaloja gyvūno. Schoppel Wolle kompanija rūpinasi išlaikyti tvarius ryšius su žaliavos tiekėjais, kuria nevienadienius produktus. Tvarumas ir atsakomybė yra šios kompanijos vertybės.

Daugiau Schoppel Wolle siūlų rasite paspaudę čia. O idėjų, ką megzti iš šių kamuoliukų, rasite mūsų tinklaraštyje, Siūlo galo Facebook paskyroje arba Ravelry mezgėjų bendruomenės tinklalapyje.