Molla 51 Jade medvilninė virvelė

19.00 

Turime

Aprašymas

Molla 51 Jade (12 gijų)
Sudėtis: 100% medvilnė
Svoris: 500 g
Ilgis: 12 gijų storio – 1280m
Rekomenduojamas vąšelio storis: 12 gijų – 2-2,5mm

Molla 51 Jade – tai sodriai žalios spalvos plonos medvilninės virvelės, labai tvirtos ir patvarios, matinės, gražių, raiškių spalvų. Šie siūlai skirti nėrimui, audimui, kitiems rankdarbiams.

Molla Mills siūlai – tai kompanijos Suomen Lanka ir menininkės Molla Mills bendradarbiavimo rezultatas. Šie siūlai sudėtimi ir storiais yra tokie pat, kaip ir Liina, juos galima derinti tarpusavyje, tik menininkė parinko savo spalvas jų dažymui. Molla Mills, užaugusi amatininkų šeimoje, nuo mažens domėjosi siūlais bei nėrimu. Dabar ji gerai žinoma nėrimo dizainerė Suomijoje, išeleidusi ne vieną knygą ir sukūrusi daug įvairių nėrinių aprašymų, kurie išsiskiria šiuolaikiškumu, paprastumu, pritaikymu šiuolaikiniuose interjeruose ir funkcionalumu.

Molla siūlus mūsų parduotuvėje rasite dviejų storių – 12 gijų (daugiausiai) ir 18 gijų (tik kai kurių spalvų). Plonesniesiems tinka 2-2,5 mm vąšeliai, priklausomai, kaip tankiai neriate (dažniausiai pakanka 2mm). Storesniesiems 18 gijų siūlams tinka 2,5-3mm vąšeliai.

Molla siūlai daugiausiai skirti įvairių interjero daiktų, kilimėlių, krepšių, takelių, delninukių, rankinių nėrimui. iš jų nunerti daiktai puikiai laiko formą. Rūbų nėrimui jie nėra labai tinkami, nebent jūsų idėjai reikia būtent tokių tvirtų ir standžių siūlų.

Nėrimo pavyzdžių iš šių siūlų galite rasti ir įsigyti Molla Mills tinklalapyje, bei Molla Mills knygose. Daug idėjų rasite Ravelry, bei sekite mus Facebook, Instagram, Pinterest socialiniuose tinkluose.

Vąšelius nėrimui rasite čia.

Priežiūra: skalbti galima skalbimo mašinoje iki 60°C temperatūros vandenyje.

Papildoma informacija

Storis

12 gijų, 18 gijų