Akcija!

Merino Supersoft Iris mezgimo siūlai

6.49  4.90 

Turime

Aprašymas

Merino Supersoft Iris
Sudėtis: 100% merinosų vilna
Svoris: 50 g
Ilgis: ~350 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 2.5-3 mm
Mezgimo tankis: 24-26 akys/40 eilių/ 10x10cm

Merino Supersoft Iris – šviesiai violetinės spalvos siūlai, primenantys šviesius vilkdalgių žiedus. Tai nepriekaištingos kokybės, plonytė (17.5 μm) merinosų vilna. Italijos meistrų, garsėjančių šimtametėmis verpalų gamybos tradicijomis, darbo rezultatas. Jokio “kandimo”, graužimo, deginimo ir kitų nemalonių pojūčių. Vien nuostabios spalvos, šiluma, švelnumas ir neapsakomas malonumas liesti bei dėvėti.

Merinosų vilnos savybės

Tai pati švelniausia iš visų avių rūšių vilnų. Elastinga, puikiai “kvėpuojanti”. Ji geba absorbuoti drėgmę net iki 30% savo svorio ir išgarinti į aplinką, taip palikdama kūną sausą ir neleisdama sušalti, kai suprakaituojame. Dėl šios savybės merinosų vilna geba užtikrinti normalią kūno temperatūrą, sulaikydama šilumą, kai šalta ir vėsindama, kai karšta. Todėl ji tinkama net ir karštam orui, kas atrodytų keista iš pirmo žvilgsnio. Merinosų vilna turi natūralių antimikrobinių savybių, todėl rūbai nesugeria nemalonių kvapų ir jų nereikia ypač dažnai skalbti. Taip pat ji labiau, nei dauguma kitų pluoštų, apsaugo nuo UV spindulių, turi antistatinių savybių, nėra ypatingai degi, pakankamai patvari dėvėjimui. Bet svarbiausia – ji labai minkšta, švelni, lengva, puikiai dažoma, gražiai atrodo, nereikalauja specialios priežiūros. Dėl to mėgstama daugelio rūbų gamintojų.

Viena merinosų vilna nelygi kitai merinosų vilnai, todėl ji apibūdinama ne tik subjektyviais pojūčiais, bet ir objektyviais parametrais. Vienas jų – vilnos skaidulų diametras. Kuo jis mažesnis, tuo vilna plonesnė, švelnesnė ir mezginiai iš jos labiau tinkami dėvėti arti kūno. Galo Merino Supersoft – ypatingai plona, 17.5 μm vilna. Dar plonesnė vilna naudojama tik apatinių rūbų gamyboje.

Merinosų vilna yra visiškai natūralus ir kasmet atsinaujinantis pluoštas, neteršiantis gamtos ir laisvai suyrantis dirvoje, grąžindamas jai vertingus organinius komponentus.

Ką megzti? 

Merino Supersoft siūlai puikiausiai tinka ploniems megztukams, suknelėms, šalikams, kepurėms, kūdikių rūbeliams megzti. Nors siūlai ploni, bet labai malonūs megzti. Tik svarbu pasirinkti tinkamiausius jums virbalus. Mezginių idėjų galite rasti Siūlo galo tinklaraštyje. Numegztą rūbą būtina išskalbti, kad atsiskleistų tikrasis siūlų švelnumas ir purumas.

Svarbu! Nors ir stengiamės perteikti siūlų spalvas kuo tiksliau, tačiau to neįmanoma užtikrinti dėl skirtingų kompiuterių parametrų. Todėl jūsų kompiuterio ekrane matomas siūlų atspalvis gali šiek tiek skirtis nuo realaus. Jei iškilo klausimų, nedvejodami kreipkitės.