Lettlopi 1409 Garnet Red mezgimo siūlai

4.90 

Turime

Aprašymas

Lettlopi 1409 Garnet Red
Sudėtis: 100% vilna
Svoris: 50 g
Ilgis: 100 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 4-5mm
Mezgimo tankis: 18 akių – 10 cm

Lettlopi 1409 Garnet Red – granatų raudonumo islandiškos vilnos siūlai.

Lettlopi – tai vidutinio, paties populiariausio storio islandiškos vilnos siūlai. Jie atitinka dvigubą Plötulopi siūlą. Nors ir storesni, Lettlopi yra neįtikėtinai lengvi ir taip pat labai šilti. Vilna “kvėpuojanti”, neleidžianti kiaurai peršlapti, lengvai išgarinanti drėgmę. Idealūs siūlai rudeniniams ir žieminiams mezginiams taip pat praverčia ir šaltą vasaros dieną vietoj švarkelio ar striukės. Iš šių islandiškos vilnos Lettlopi siūlų mezgami garsieji, raštuoti megztiniai, be kurių neįsivaizduojame islandų ir Islandijos. Lettlopi siūlai žavi nuostabiomis, gamtos įkvėptomis spalvomis, ilgaamžiškumu, universalumu, unikalumu. Šias savybes papildo atšiaurios ir tolimos šalies, kurioje jie gaminami, istorija bei kultūra, kurioje avys turi ypatingą reikšmę. Tai pelno islandiškos vilnos siūlams milžinišką populiarumą ir mezgėjų susižavėjimą visame pasaulyje.

Visus islandiškos vilnos siūlus rasite skyrelyje Islandiška vilna, o mezginių pavyzdžių ieškokite Siūlo galo tinklaraštyje, socialinių tinklų Facebook, Instagram, Pinterest paskyrose.

Mezginius iš visų islandiškos vilnos siūlų galima skalbti tik rankomis, nes ši vilna gali lengvai susivelti. Po skalbimo ji pašvelnėja, tampa minkštesnė, puresnė. Islandiškos vilnos skalbimui puikiai tinka Eucalan priemonės, nes jų nereikia išskalauti, lanolinas suteikia elastingumo, veikia kaip natūralus balzamas, suminkština vilnos skaidulas, o eteriniai aliejai švelniai pakvėpina.

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų kol kas nėra.

Būkite pirmas parašęs atsiliepimą apie “Lettlopi 1409 Garnet Red mezgimo siūlai”