Akcija!

Gradient Herbstsonne (1537) mezgimo siūlai

13.99  11.20 

Turime

Aprašymas

Gradient Herbstsonne
Sudėtis: 100% merinosų vilna
Svoris: 100 g
Ilgis: 260 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 3.5 – 4.5 mm
Mezgimo tankis:  19 akių/ 25 eilės/ 10x10cm

Gradient Herbstsonne siūluose oranžiniai, raudoni, tamsiai mėlyni atspalviai pereina vienas į kitą. Nuotraukose rasite du atskirus Gradient Herbstsonne kamuoliukus ir gamintojų pavaizduotą spalvų išsidėstymą. Tačiau ne visi kamuoliukai vienodi, vadinasi vargu ar rasite vienodą spalvų išsidėstymą dviejuose tos pačios spalvos kamuoliukuose.

Jeigu negalite atsispirti Zauberball siūlų žavesiui, Gradient kaip tik jums. Gradient siūlai primena Zauberball savo ilgais spalviniais perėjimais. Taip pat jiems gaminti naudojama ir Schoppel Wolle mėgstama vilnos vėlimo technika, kas suteikia didesnio atsparumo trinčiai, tvirtumo. Gradient tokie pat ryškūs, žavūs, išraiškingi spalvomis ir jų deriniais. Tačiau jie storesni ir, kitaip nei Zauberball, pagaminti tik iš grynos merinosų vilnos. Iš jų galite nusimegzti nuostabų šaliką, kepurę ar megztinį.

Schoppel Wolle didžiuojasi savo gaminamų siūlų kokybe, pabrėždami vietinės gamybos svarbą (“made in Germany”). Žaliava siūlams gaunama iš Patagonijoje auginamų avių (kilmės vieta sertifikuota), kurios auga laisvai gamtoje ir nėra išnaudojamos masinei produkcijai. Vilnos kirpimas nežaloja gyvūno. Schoppel Wolle kompanija rūpinasi išlaikyti tvarius ryšius su žaliavos tiekėjais, kuria nevienadienius produktus. Tvarumas ir atsakomybė yra šios kompanijos vertybės.

Daugiau Schoppel Wolle siūlų rasite paspaudę čia. O idėjų, ką megzti iš šių kamuoliukų, rasite mūsų tinklaraštyje, Siūlo galo Facebook paskyroje arba Ravelry mezgėjų bendruomenės tinklalapyje.