Einband 0851 White mezgimo siūlai

4.95 

Turime

Grupė: Tag:

Aprašymas

Einband 0851 White
Sudėtis: 100% vilna
Svoris: 50 g
Ilgis: 250 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 2-6mm
Mezgimo tankis: priklauso nuo pasirinktų virbalų

Einband 0851 White – tai natūralios, baltos spalvos islandiškos vilnos siūlai.

Einband yra viengijai, ploniausi islandiškos vilnos siūlai. Viengubas siūlas puikiai tinka šalikams, skaroms, ploniems mezgtukams. Storesniam mezginiui galima naudoti dvi ar daugiau gijų. Taip pat Einband siūlai gali būti mezgami kartu su Plötulopi, pastarųjų pastiprinimui, su šilkiniu moheriu ar kitais siūlais. Lengvi, šilti, “kvėpuojantys”, šie islandiškos vilnos siūlai žavi nuostabiomis, gamtos įkvėptomis spalvomis, ilgaamžiškumu, universalumu, unikalumu. Šias savybes papildo atšiaurios ir tolimos šalies, kurioje jie gaminami, istorija bei kultūra, kurioje avys turi ypatingą reikšmę. Tai pelno islandiškos vilnos siūlams milžinišką populiarumą ir mezgėjų susižavėjimą visame pasaulyje.

Visus islandiškos vilnos siūlus rasite skyrelyje Islandiška vilna, o mezginių pavyzdžių ieškokite Siūlo galo tinklaraštyje, socialinių tinklų Facebook, Instagram, Pinterest paskyrose.

Mezginius iš visų islandiškos vilnos siūlų galima skalbti tik rankomis, nes ši vilna gali lengvai susivelti. Po skalbimo ji pašvelnėja, tampa minkštesnė, puresnė. Islandiškos vilnos skalbimui puikiai tinka Eucalan priemonės, nes jų nereikia išskalauti, lanolinas suteikia elastingumo, veikia kaip natūralus balzamas, suminkština vilnos skaidulas, o eteriniai aliejai švelniai pakvėpina.

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų kol kas nėra.

Būkite pirmas parašęs atsiliepimą apie “Einband 0851 White mezgimo siūlai”