Edition 6 Taupunkt (2301) mezgimo siūlai

7.75 

Turime

Aprašymas

Edition 6 Taupunkt
Sudėtis: 100% merinosų vilna (extrafine)
Svoris: 50 g
Ilgis: 300 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 2-3 mm
Mezgimo tankis: 38 akys/50 eilių/ 10x10cm

Edition 6 Taupunkt siūlai nudažyti rausvais, melsvais, gelsvais, žaliais tonais. Kamuoliukas mirga žavingomis spalvomis ir kviečia pradėti mezginį, į kurį sumegztumėte gražiausias idėjas ir šilčiausius jausmus. Nuotraukose rasite du tos pačios spalvos kamuoliukus, kad galėtumėte aiškiau matyti pasislėpusias spalvas, bei gamintojo pateikiamą spalvų išsidėstymą.

Kuo ypatingi Edition 6? Šie spalvingi gražuoliai iš kitų Zauberball kamuoliukų išsiskiria nepaprastu švelnumu. Jiems pagaminti naudojama ypač plona merinosų vilna iš Patagonijos. Ji visiškai negraužia, todėl tinka net jautriausiai odai. Gamintojai ir toliau stebina kūrybingumu. Netikėtais spalvų perėjimais ir deriniais Edition 6 įtraukia iki paskutinės mezginio akies. Jie suvynioti į mažesnius kamuoliukus, po 50g, ne po 100g kaip kiti Zauberball, bet turi net 300m, todėl galima nemažai numegzti net iš vieno kamuoliuko. Siūlai ploni, bet mezgasi smagiai ir greitai. Edition 6 puikiai tinka įvairiems šalikams, skaroms, ploniems megztukams, vaikiškiems rūbeliams. Mezginiai iš šių siūlų bus lengvučiai, bet šilti ir, žinoma, išskirtiniai.

Schoppel Wolle didžiuojasi savo gaminamų siūlų kokybe, pabrėždami vietinės gamybos svarbą (“made in Germany”). Žaliava siūlams gaunama iš Patagonijoje auginamų avių (kilmės vieta sertifikuota), kurios auga laisvai gamtoje ir nėra išnaudojamos masinei produkcijai. Vilnos kirpimas nežaloja gyvūno. Schoppel Wolle kompanija rūpinasi išlaikyti tvarius ryšius su žaliavos tiekėjais, kuria nevienadienius produktus. Tvarumas ir atsakomybė yra šios kompanijos vertybės.

Daugiau Schoppel Wolle siūlų rasite paspaudę čia. O idėjų, ką megzti iš šių kamuoliukų, rasite mūsų tinklaraštyje, Siūlo galo Facebook paskyroje arba Ravelry mezgėjų bendruomenės tinklalapyje.