Best of Opal 4000 Prinzessin Tausendschön mezgimo siūlai

8.90 

Liko tik 1

Aprašymas

Best of Opal 4000 Prinzessin Tausendschön (Gražioji princesė)
Sudėtis: 75% vilna, 25% poliamidas (4-ių gijų)
Svoris: 100 g
Ilgis: 425 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 2.5mm
Mezgimo tankis: 30 akių/42 eilės/ 10x10cm

Mėgstamiausios Opal siūlų spalvos sugrįžta! Best of Opal – tai dar kartą pakartoti, ypač populiarūs ankstesnių Opal siūlų kolekcijų variantai. Kaip ir dauguma, šie yra klasikinės sudėties ir įprasto storumo (4-ių gijų) kojinių siūlai. Best of Opal 4000 nudažyti baltais, rusvais, pilkais atspalviais iš Regenwald kolekcijos.

Opal siūlai labai minkšti ir švelnūs, taip pat patvarūs dėvėjimui dėl klasikinės kojinių siūlų sudėties: 75% vilna, 25% poliamidas. Vilna gaunama iš Vokietijos Alpių regione auginamų avių bei Pietų Amerikos. Siūlai nesivelia, gaminius galima skalbti skalbimo mašinoje. Žaismingos spalvos ir iš jų susidėliojantys spalviniai raštai įkvepia kūrybiniam mezgimo procesui. Nors tai vadinamieji kojinių siūlai, bet iš jų galima megzti įvairiausius dalykus, kaip, pavyzdžiui, vaikiškus rūbelius, šalikus, skaras, kepures, pirštines, riešines, panaudoti kartu su kitais siūlais spalvos pagyvinimui ar kaip tik jūsų fantazija jums pakuždės. Vieno pakelio pilnai pakanka suaugusiojo kojinių porai, baktusui, riešinėms ar pirštinėms.

Pietų Vokietijoje, Hechingene, įsikūrusi Zwerger šeimos įmonė mezgimo siūlus gamina jau daugiau nei 30 metų. Jos sukurtas Opal prekinis ženklas garsus savo spalvingais kojinių siūlais. Kasmet kompanija sukuria bent kelias spalvų kolekcijas, įkvėptas gamtos, istorijos, pasakų, paveikslų ir tomis spalvomis nudažo 4 arba 6 gijų storio siūlus. Kolekcijų pagrindą sudaro klasikinės sudėties – 75% vilna ir 25% poliamidas – siūlai, itin tvirti ir tinkami kojinėms bei kitiems mezginiams megzti. Visas gamybos procesas, pradedant žaliavos dažymu ir baigiant siūlų pakavimu yra atliekamas tame pačiame fabrike Hechingene laikantis aukščiausių kokybės standartų. Megzti Opal siūlus yra tikras malonumas ir puikiai atitinka kompanijos moto “Die Sinne verstricken” – nusimegzk sau prasmę!

Ieškote siūlų kojinėms – užsukite į kojinių skyrelį. Mezginių idėjų ieškokite Siūlo galo tinklaraštyje, Facebook, Instagram, Pinterest paskyrose, taip pat Ravelry tinklalapyje.

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų kol kas nėra.

Būkite pirmas parašęs atsiliepimą apie “Best of Opal 4000 Prinzessin Tausendschön mezgimo siūlai”