Akcija!

Baby Camel DK Camel/Grey mezgimo siūlai

8.40 

Turime

Aprašymas

Baby Camel DK Camel/Grey
Sudėtis: 100% kupranugarių jauniklių vilna
Svoris: 50 g
Ilgis: ~110 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 4-5 mm
Mezgimo tankis: 20 akių/26 eilės/ 10x10cm

Baby Camel DK – tai 100% kupranugarių jauniklių vilnos siūlai, suverpti Italijoje iš kruopščiai atrinktos žaliavos, tik iš vidinio, pačio švelniausio jaunų kupranugarių kailio sluoksnio – pavilnės. Baby Camel DK yra storiausi iš mūsų siūlomų kupranugarių vilnos siūlų. Jie yra dvispalviai, susukti iš natūralios rusvos spalvos ir vieno ar kelių dažytų atspalvių.

Kupranugarių vilna yra gana reta, nes šie egzotiški gyvūnai auginami daugiausiai Vidurio Azijoje ir Afrikoje. Ir ją pakankamai sunku surinkti. Ji renkama rankomis gyvūnui natūraliai šeriantis arba iššukuojama per šėrimosi periodą. Kupranugarių vilna unikali dėl daugelio savybių. Kupranugario plaukas tuščiaviduris, dėl to verpalai labai lengvi, minkšti, šiltesni nei avies. Kupranugario vilna itin pralaidi orui. Ji sušildys, kai šalta, ir neleis sukaisti, kai karšta, todėl puikiai tiks netgi vasarai. Kupranugario vilna yra laikoma išskirtiniu natūraliu pluoštu ir naudojama tekstilės pramonėje kaip labai brangi  ir vertinga medžiaga, savybėmis prilyginama netgi kašmyrui.

Ką megzti? Baby Camel DK siūlai labai tinkami megzti storesniems moteriškiems bei vyriškiems megztukams, kepurėms, šalikams. Mezginiai iš jų bus ypatingai šilti, bet neapsunkins savo svoriu, gerai dėvėsis ir bus labai švelnūs. Mezginių idėjų galite rasti Siūlo galo tinklaraštyje.

Dėmesio! Numegztą mezginį būtina išskalbti, kad atsiskleistų tikrasis siūlo grožis ir švelnumas. Rekomenduojama dar prieš mezgant pasidaryti nedidelį bandomąjį pavyzdėlį.