Akcija!

Baby Alpaca Light (BAL206) Greyish Pink mezgimo siūlai

4.37 

Neturime

Aprašymas

Baby Alpaca Light (BAL206) Greyish Pink
Sudėtis: 70% alpakų jauniklių vilna (baby alpaca), 7% merinosų vilna, 23% poliamidas
Svoris: 50 g
Ilgis: 130 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 5-6 mm
Mezgimo tankis: apie 16-18 akių/10cm. Tankis priklauso nuo pasirinktų virbalų ir mezgimo ypatumų. 

BAL206 Greyish Pink – tai pilkšvai rausvos spalvos siūlai iš Baby Alpaca Light kolekcijos.

Baby Alpaca Light – tai neįtikėtinai lengvi, purūs ir beprotiškai švelnūs alpakų jauniklių vilnos siūlai. Švelniai alpakų vilnai tvirtumo suteikia sudėtyje esanti merinosų vilna ir poliamidas. Jie ne tik suriša, sutvirtina siūlą, bet ir ypatingo technologinio proceso dėka suteikia jam lengvumo.

Iš Peru, kur gyvena didžioji dalis visos alpakų populiacijos (skaičiuojama net 75%), atkeliavusi alpakų vilna turi unikalių savybių:

  • Be galo gerai sulaiko šilumą dėl specifinės skaidulų sudėties ir susidariusių oro kišenių, bei natūraliai “kvėpuoja”, todėl nesukelia perkaitimo ar “šiltnamio efekto”.
  • Alpakų vilna, skirtingai nei avių, neturi lanolino, todėl, daugelio šaltinių duomenimis, tinka ir jautriems, alergiškiems vilnai žmonėms.
  • Šios vilnos siūlai yra labai tvirti ir patvarūs. Gaminiai iš jų gerai dėvisi, jei tinkamai prižiūrimi. Jie daug mažiau burbuliuojasi, ar beveik visai nesiburbuliuoja.
  • Alpakų vilna nėra tepli ir nesugeria nemalonių kvapų. Kartais užtenka gaminį gerai išvėdinti, nebūtina dažnai skalbti.
  • Ši vilna yra atsparesnė vandeniui nei kokia kita vilna, o išskalbta – greitai išdžiūsta.
  • Siūlai natūraliai žvilga, tarsi šilkas ir lengvai slysta paviršiumi, mažai glamžosi, turi gerą kritimą.
  • Alpakų vilna turi daug natūralių, nedažytų rusvų, baltų, juodų atspalvių.
  • Baby alpaca – alpakų jauniklių vilna – ypatinga dar ir tuo, kad tai pati švelniausia alpakų vilna. Jos skaidulos pačios ploniausios. Tai aukščiausios kategorijos žaliava.
  • Tai tikras Inkų lobis! Ir ją tikrai verta išmėginti patiems.

Baby Alpaca Light siūlai tinka megztukams, šalikams, kepurėms, vaikiškiems rūbeliams. Norint storesnio, pūkuotesnio mezginio galima derinti kartu su šilkinio moherio siūlu. Šie nuostabūs siūlai, sušildys jus, apgaubs švelnumu ir sužadins begalinę meilę alpakų vilnai.

Mezginių pavyzdžių ir idėjų ieškokite Siūlo galo tinklaraštyje, Facebook, Instagram, Pinterest paskyrose.

SVARBU! Numegztą gaminį BŪTINA IŠSKALBTI, kad atsiskleistų tikrasis siūlo grožis, švelnumas, purumas! Skalbti rekomenduojama rankomis, skystomis, vilnai skirtomis priemonėmis (Mezginių priežiūros priemonės), perplaunant muilinu vandeniu du kartus. Džviovinti tik natūraliai, horizontaliai ir pavėsyje.

Atsiliepimai

Atsiliepimų kol kas nėra.

Būkite pirmas parašęs atsiliepimą apie “Baby Alpaca Light (BAL206) Greyish Pink mezgimo siūlai”