Akcija!

Baby Alpaca DK Dark Grey mezgimo siūlai

7.10  4.97 

Turime

Aprašymas

Baby Alpaca DK Dark Grey
Sudėtis: 100% jaunųjų alpakų vilna (baby alpaka)
Svoris: 50 g
Ilgis: ~112 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 3.5 – 5 mm
Mezgimo tankis: 22 akys/30 eilių/ 10x10cm 

Baby Alpaca DK Dark Grey – tamsiai pilkos spalvos alpakų vilnos siūlai, atkeliavę tiesiai iš alpakų gimtinės – Pietų Amerikos. Baby Alpaca DK mezgimo siūlai išsiskiria tuo, kad pagaminti iš pirmojo kirpimo jaunųjų alpakų vilnos. Ši vilna yra pati švelniausia. Tokios vilnos plaukelio diametras siekia tik apie 20 mikronų. Ji priskiriama aukščiausiai kategorijai ir yra viena iš brangiausių ir labiausiai vertinamų alpakų vilnų, neskaitant retų alpakų veislių. Ne veltui šie mieli gyvūnai laikomi Inkų dinastijos lobiu. Baby Alpaca DK siūlus vienas malonumas megzti ir dėvėti.

Alpakų vilnos savybės

Alpakų vilna turi unikalių savybių. Be galo gerai sulaiko šilumą dėl specifinės skaidulų sudėties ir susidariusių oro kišenių, bei natūraliai “kvėpuoja”, todėl nesukelia perkaitimo ar “šiltnamio efekto”. Alpakų vilna, skirtingai nei avių, neturi lanolino, todėl, daugelio šaltinių duomenimis, tinka ir jautriems, alergiškiems vilnai žmonėms, nes nedirgina odos. Alpakų vilnos siūlai yra labai tvirti. Gaminiai iš jų gerai dėvisi, jei tinkamai prižiūrimi. Jie daug mažiau burbuliuojasi, ar beveik visai nesiburbuliuoja. Alpakų vilna nėra tepli ir nesugeria nemalonių kvapų, netgi jei tai yra kojinės. Kartais užtenka gaminį gerai išvėdinti, nebūtina dažnai skalbti. Ši vilna yra atsparesnė vandeniui nei kokia kita vilna, o išskalbta – greitai išdžiūsta. Siūlai natūraliai žvilga, tarsi šilkas, gana slidūs, mažai glamžosi, gerai krenta. Alpakų vilna turi daug natūralių, nedažytų atspalvių. Tai visos melanžinės rusvos ir pieno baltumo spalvos. Dar daug galima kalbėti, rašyti ar skaityti apie alpakų vilną. Viena aišku – tai nepaprastai vertinga, puikiomis savybėmis pasižyminti vilna, kurią tikrai verta išmėginti patiems.

Ką megzti?

Galo Baby Alpaca DK siūlai tinka megzti šiltiems megztiniams, kepurėms, šalikams, pirštinėms. Jie tinkami kūdikių ir vaikų rūbeliams, nes visiškai negraužia, nedirgina jautrios odelės. Įdėjų galite paieškoti Siūlo galo tinklaraštyje. Siūlai yra priskiriami vidutinio storumo kategorijai. Rekomenduojamas virbalų storis yra apytikslis ir geriausia virbalus prisitaikyti pagal savo mezgimo ypatumus bei mezginio tipą.