Akcija!

Alpaca Mist Arctic Sky mezgimo siūlai

3.50 

Turime

Aprašymas

Alpaca Mist Arctic Sky
Sudėtis: 100% alpakų vilna
Svoris: 50 g
Ilgis: ~175 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 3-3.5 mm
Mezgimo tankis: 22 akys/33 eilės/ 10x10cm 

Alpaca Mist Arctic Sky – šviesiai mėlynos spalvos siūlai iš grynos, puikiausios kokybės alpakų vilnos, atkeliavusios iš alpakų gimtinės – Pietų Amerikos. 100% natūrali sudėtis – sąlytis su gamta miesto triukšmo ir skubos pilname pasaulyje. Tai atokvėpis, rūpinimasis savimi, šiluma ir jaukumas. Patvarumas ten, kur viskas laikina. Ramūs tonai ir apglėbiantis švelnumas. Visos geriausios šio unikalaus Pietų Amerikos aukštikalnių gyvūno vilnos savybės atsiskleidžia Galo Alpaca Mist siūluose.

Alpakų vilnos savybės

Alpakų vilna turi unikalių savybių. Be galo gerai sulaiko šilumą dėl specifinės skaidulų sudėties ir susidariusių oro kišenių, bei natūraliai “kvėpuoja”, todėl nesukelia perkaitimo ar “šiltnamio efekto”. Alpakų vilna, skirtingai nei avių, neturi lanolino, todėl, daugelio šaltinių duomenimis, tinka ir jautriems, alergiškiems vilnai žmonėms. Alpakų vilnos siūlai yra labai tvirti. Gaminiai iš jų gerai dėvisi, jei tinkamai prižiūrimi. Jie daug mažiau burbuliuojasi, ar beveik visai nesiburbuliuoja. Alpakų vilna nėra tepli ir nesugeria nemalonių kvapų, netgi jei tai yra kojinės. Kartais užtenka gaminį gerai išvėdinti, nebūtina dažnai skalbti. Ši vilna yra atsparesnė vandeniui nei kokia kita vilna, o išskalbta – greitai išdžiūsta. Siūlai natūraliai žvilga, tarsi šilkas ir lengvai slysta paviršiumi, mažai glamžosi. Alpakų vilna turi daug natūralių, nedažytų atspalvių. Tai visos melanžinės rusvos ir pieno baltumo spalvos. Dar daug galima kalbėti, rašyti ar skaityti apie alpakų vilną. Viena aišku – tai tikras Inkų lobis! Ir ją tikrai verta išmėginti patiems.

Ką megzti?

Galo Alpaca Mist siūlai tinka įvairiausiems mezginiams, pradedant kepurėmis, šalikais ir baigiant kojinėmis, taip pat viskam, kas tarpe jų. Įdėjų galite paieškoti Siūlo galo tinklaraštyje. Siūlai yra priskiriami prie plonų ir vidutinio storumo. Rekomenduojamas virbalų storis yra labai apytikslis ir geriausia virbalus prisitaikyti pagal savo mezgimo ypatumus bei mezginio pobūdį.