Akcija!

ALB Lino Natur (980) mezgimo siūlai

8.90 

Neturime

Aprašymas

ALB Lino Natur
Sudėtis: 85% vilna, 15% linas
Svoris: 100 g
Ilgis: 400 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 3-4 mm
Mezgimo tankis: 30 akių/42 eilės/ 10x10cm

ALB Lino Natur – natūraliai baltos spalvos siūlai iš Schoppel Wolle ALB Lino kolekcijos.

ALB Lino – tai balinto lino iš Prancūzijos ir ėriukų vilnos iš Švabijos Alpių regiono derinys. Balintas linas sodriomis spalvomis nudažytai vilnai suteikia margumo efektą, lengvą melanžą ir įdomią tekstūrą. Šis tvirtas ir natūralus, kvėpuojantis pluoštas užtikrina siūlų ilgaamžiškumą. Skalbiant ir dėvint linas palaipsniui minkštėja, bet išlieka tvirtas ir kartu su vilna tampa nepamainomas megztiniams, šalikams, kepurėms, kojinėms megzti. Jeigu ieškote natūralios sudėties siūlų kojinėms, ALB Lino tam puikiai tiks. Linas užtikrina didesnį atsparumą dėvėjimui, vilna – šilumą, tamprumą, gerai sugeria drėgmę.

Schoppel Wolle didžiuojasi savo gaminamų siūlų kokybe, pabrėždami vietinės gamybos svarbą (“made in Germany”). Žaliava ALB Lino siūlams gaunama iš Prancūzijos bei Pietų Vokietijoje, Švabijos Alpių regione auginamų avių, kurios auga laisvai gamtoje ir nėra išnaudojamos masinei produkcijai. Vilnos kirpimas nežaloja gyvūno. Schoppel Wolle kompanija rūpinasi išlaikyti tvarius ryšius su žaliavos tiekėjais, kuria nevienadienius produktus. Tvarumas ir atsakomybė yra šios kompanijos vertybės.

Daugiau Schoppel Wolle siūlų rasite paspaudę čia. O idėjų, ką megzti iš šių kamuoliukų, rasite mūsų tinklaraštyje, Siūlo galo Pinterest, Instagram, Facebook paskyroje arba Ravelry mezgėjų bendruomenės tinklalapyje.