Admiral X Pro Hasenfuss (2496) mezgimo siūlai

12.50 

Turime

Aprašymas

Admiral X Pro Hasenfuss
Sudėtis: 75% vilna, 25% poliamidas (biologiškai suyrantis)
Svoris: 100 g
Ilgis: 420 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 2-3 mm
Mezgimo tankis: 30 akių/42 eilės/ 10x10cm
Gamintojai rekomenduoja: 38 (M) dydžio megztiniui – 450g, kojinėms – 100g

Admiral X Pro Hasenfuss – pusiau mėlyni, pusiau šviesiai žali siūlai iš Admiral X Pro kolekcijos.

Admiral X Pro – naujos kartos kojinių siūlai. Šie siūlai pažymėti Pro Quality etikete. Ką tai reiškia? Tai naujus Schoppel Wolle gamybos standartus atitinkantis produktas. Šiems siūlams gaminti naudojama GOTS sertifikuota, organinė vilna, be ‘superwash’ apdorojimo ir biologiškai suyrantis poliamidas. Gamyboje atsisakoma stiprių cheminių medžiagų neigiamai veikiančių tiek aplinką, tiek pačią vilną. Atnaujindama gamybos technologijas ir diegdama laikmetį atitinkančias naujoves Schoppel Wolle įsipareigoja kurti tvarius produktus, kurie džiugintų mezgimo entuziastus ir kuo mažiau neigiamai įtakotų mus supančią aplinką. Admiral X Pro, kitaip nei Zauberball siūlai, dažomi 2-3 spalvomis, išsidėsčiusiomis etapais. Mezginyje jos kuria margą piešinį, o ne atsikartojančius dryželius ar palaipsnius perėjimus. Siūlai švelnūs ir tvirti, tinkami kojinėms megzti. Skalbti rekomenduojama naudojant vilnos programą skalbimo mašinoje arba rankomis.

Schoppel Wolle didžiuojasi savo gaminamų siūlų kokybe, pabrėždami vietinės gamybos svarbą (“made in Germany”). Žaliava siūlams gaunama iš Patagonijoje auginamų avių (kilmės vieta sertifikuota), kurios auga laisvai gamtoje ir nėra išnaudojamos masinei produkcijai. Vilnos kirpimas nežaloja gyvūno. Schoppel Wolle kompanija rūpinasi išlaikyti tvarius ryšius su žaliavos tiekėjais, kuria nevienadienius produktus. Tvarumas ir atsakomybė yra šios kompanijos vertybės.

Nuo 2019 metų Schoppel Wolle siūlų gamyboje, kurių sudėtyje yra poliamido, naudoja tik biologiškai suyrančią (biodegradable) šio sintetinio pluošto formą. Tai nurodoma siūlų etiketėje. Nuo 2021 metų etiketėse atsirado dar vienas ženklas – Pro Quality – commitment to people, nature and animals. Schoppel Wolle siekia gaminti kokybiškus siūlus, tuo pačiu saugodami gamtą ir gyvūnus. Atnaujinamos gamybos technologijos ir kai kurių atsisakoma, tokių kaip ‘superwash’ apdirbimo. Todėl siūlai pažymėti ‘Pro Quality’ ženklu gali būti skalbiami tik rankomis arba skalbimo mašinoje su vilnos pragrama (tikrinkite etiketes!)

Daugiau Schoppel Wolle siūlų rasite paspaudę čia. O idėjų, ką megzti iš šių kamuoliukų, rasite mūsų tinklaraštyje, Siūlo galo Facebook paskyroje arba Ravelry mezgėjų bendruomenės tinklalapyje.

Atsiliepimai

Atsiliepimų kol kas nėra.

Būkite pirmas parašęs atsiliepimą apie “Admiral X Pro Hasenfuss (2496) mezgimo siūlai”