Akcija!

Admiral Stärke 6 Camel (7398m) mezgimo siūlai

13.99  10.49 

Liko tik 2

Aprašymas

Admiral Stärke 6 Camel
Sudėtis: 75% vilna, 25% poliamidas
Svoris: 150 g
Ilgis: 400 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 3-3.5 mm
Mezgimo tankis: 22 akys/30 eilių/ 10x10cm

Admiral Stärke 6 Camel – šviesiai rudi, švelniai melanžiniai siūlai iš Schoppel Wolle Admiral kolekcijos.

Admiral – dar viena Schoppel Wolle siūlų grupė, tokia pat gausi ir žinoma, kaip ir Zauberball. Admiral Stärke 6 panašūs savo išvaizda į spalvotuosius giminaičius. Jie primena rankomis suvyniotus kamuoliukus. Tik yra vienspalviai arba švelniai melanžiniai. Ir dar didesnio svorio. Net 150g kamuoliukas (!), kurio tikrai užteks kojinių porai. Todėl jie tokie populiarūs kojinių siūlai. Minkštutė vilna iš Patagonijos užtikrina šilumą, o poliamidas – tvirtumą, atsparumą dėvėjimui. Siūlai švelnūs, natūralių spalvų, lengvai derinami su kitais Schoppel Wolle siūlais. Admiral Stärke 6 – puikus pasirinkimas įvairiems mezginiams. Savo spalvomis ir sudėtimi idealiai tinka vyriškiems megztiniams, šalikams.

Schoppel Wolle didžiuojasi savo gaminamų siūlų kokybe, pabrėždami vietinės gamybos svarbą (“made in Germany”). Žaliava siūlams gaunama iš Patagonijoje auginamų avių (kilmės vieta sertifikuota), kurios auga laisvai gamtoje ir nėra išnaudojamos masinei produkcijai. Vilnos kirpimas nežaloja gyvūno. Schoppel Wolle kompanija rūpinasi išlaikyti tvarius ryšius su žaliavos tiekėjais, kuria nevienadienius produktus. Tvarumas ir atsakomybė yra šios kompanijos vertybės.

Daugiau Schoppel Wolle siūlų rasite paspaudę čia. O idėjų, ką megzti iš šių kamuoliukų, rasite mūsų tinklaraštyje, Siūlo galo Facebook paskyroje arba Ravelry mezgėjų bendruomenės tinklalapyje.