Admiral Hanf Porzellan (2380) mezgimo siūlai

11.20 

Turime

Aprašymas

Admiral Hanf Porzellan
Sudėtis: 67% vilna, 23% poliamidas, 10% kanapės
Svoris: 100 g
Ilgis: 420 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 2-3 mm
Mezgimo tankis: 30 akių/42 eilės/ 10x10cm

Admiral Hanf Porzellan – šviesiai pilkos spalvos siūlai iš Schoppel Wolle Admiral Hanf kojinių siūlų kolekcijos.

Admiral Hanf – pirmieji Schoppel Wolle kojinių siūlai su biologiškai suyrančiu ir aplinkai draugišku poliamidu. Nesibaiminkite, kojinės nesuirs jums bedėvint! Suyrantis, tai reiškia, kad išmetus sudėvėtas kojines, šis poliamidas dirvoje suyra į organinę masę per maždaug 5 metus nepalikdamas aplinką teršiančių mikrodalelių. Taip pat Admiral Hanf siūluose yra kanapių pluošto, padidinačio siūlo tvirtumą ir atsparumą trinčiai, kad dėvėtumėte ilgai ir laimingai. Siūlai labai švelnūs, ploni, šiek tiek melanžiniai, idealiai tinkantys kojinėms. Tačiau kojinių siūlai jokiu būdu nėra skirti išskirtinai tik kojinėms. Iš jų numegsite ir gražų megztinį ar šaliką.

Schoppel Wolle didžiuojasi savo gaminamų siūlų kokybe, pabrėždami vietinės gamybos svarbą (“made in Germany”). Žaliava siūlams gaunama iš Patagonijoje auginamų avių (kilmės vieta sertifikuota), kurios auga laisvai gamtoje ir nėra išnaudojamos masinei produkcijai. Vilnos kirpimas nežaloja gyvūno. Schoppel Wolle kompanija rūpinasi išlaikyti tvarius ryšius su žaliavos tiekėjais, kuria nevienadienius produktus. Tvarumas ir atsakomybė yra šios kompanijos vertybės.

Daugiau Schoppel Wolle siūlų rasite paspaudę čia. O idėjų, ką megzti iš šių kamuoliukų, rasite mūsų tinklaraštyje, Siūlo galo Facebook paskyroje arba Ravelry mezgėjų bendruomenės tinklalapyje.