Admiral Hanf Elefantenhaut (2377) mezgimo siūlai

11.20 

Liko tik 2

Aprašymas

Admiral Hanf Elefantenhaut
Sudėtis: 67% vilna, 23% poliamidas, 10% kanapės
Svoris: 100 g
Ilgis: 420 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 2-3 mm
Mezgimo tankis: 30 akių/42 eilės/ 10x10cm

Admiral Hanf Elefantenhaut – pilkos spalvos siūlai iš Schoppel Wolle Admiral Hanf kojinių siūlų kolekcijos.

Admiral Hanf buvo pirmieji Schoppel Wolle kojinių siūlai su biologiškai suyrančiu ir aplinkai draugišku poliamidu. Vėliau ši gamtos neteršianti medžiaga pritaikyta ir kitoms Schoppel Wolle siūlų grupėms, ypač kojinių siūlams. Nesibaiminkite, kojinės nesuirs jums bedėvint! Suyrantis, tai reiškia, kad išmetus sudėvėtas kojines, šis poliamidas dirvoje suyra į organinę masę per maždaug 5 metus nepalikdamas aplinką teršiančių mikrodalelių. Taip pat Admiral Hanf siūluose yra kanapių pluošto, padidinačio siūlo tvirtumą ir atsparumą trinčiai, kad dėvėtumėte ilgai ir laimingai. Siūlai labai švelnūs, ploni, šiek tiek melanžiniai, idealiai tinkantys kojinėms. Tačiau kojinių siūlai jokiu būdu nėra skirti išskirtinai tik kojinėms. Iš jų numegsite ir gražų megztinį ar šaliką.

Schoppel Wolle didžiuojasi savo gaminamų siūlų kokybe, pabrėždami vietinės gamybos svarbą (“made in Germany”). Žaliava siūlams gaunama iš Patagonijoje auginamų avių (kilmės vieta sertifikuota), kurios auga laisvai gamtoje ir nėra išnaudojamos masinei produkcijai. Vilnos kirpimas nežaloja gyvūno. Schoppel Wolle kompanija rūpinasi išlaikyti tvarius ryšius su žaliavos tiekėjais, kuria nevienadienius produktus. Tvarumas ir atsakomybė yra šios kompanijos vertybės.

Daugiau Schoppel Wolle siūlų rasite paspaudę čia. O idėjų, ką megzti iš šių kamuoliukų, rasite mūsų tinklaraštyje, Siūlo galo Instagram, Pinterest, Facebook paskyroje arba Ravelry mezgėjų bendruomenės tinklalapyje.