Melanžinis megztinis

Melanžinis megztinis gavosi labai mažai melanžinis, praktiškai vienspalvis. Suderinau dvi labai panašias Cashmere Blend ir Alpaca Lace spalvas. Norėjosi išmėginti šių siūlų derinį ir kaip jie draugauja vienas su kitu. Net ir labai plonas alpakų vilnos siūliukas akivaizdžiai įdeda savo indėlį į bendrą rezultatą: pagerina mezginio kritimą, formą, suteikia šilkinio švelnumo ir slidumo, daugiau pūkelio. 

Šio megztuko modelis labai patogus ir nesudėtingas, o spalvinių variantų ir kitų interpretacijų gali būti daug. PetiteKnit tuo ir žavi, kad kuria praktiškus modelius, kuriuos galima dėvėti ir sudėvėti iki paskutinio siūlelio, ir tai bus pats mieliausias bei mėgiamiausias megztukas jūsų spintoje. Taip pat dydžių pasirinkimas didžiulis, tiek vaikams, tiek suaugusiems. Vos numezgus megztinį dukrai, ėmiausi vieno ir sau. Beje, suaugusiųjų ir vaikų modelių tam tikros konstrukcijos detalės skiriasi, bet labai puikiai apgalvotos, atsižvelgiant į figūrų skirtumus. 

Siūlai: Cashmere Blend Beige Brown (dvigubas siūlas) – apie 450g ir Alpaca Lace Light Brown (viengubas siūlas) – apie 120g. Tiek siūlų sunaudojau 12-13 metų dydžiui. Mezgiau 4mm virbalais, apykaklę ir kraštelius – 3.75mm. 

Modelis: PetiteKnit Melange Sweater Junior