Sale!

Gepard Linen HØR Magpie (100) mezgimo siūlai

5.60 

In stock

Description

Gepard Linen HØR Magpie
Sudėtis: 100% linas
Svoris: 50 g
Ilgis: 160 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 3-4mm
Mezgimo tankis: 20 akių x 19 eilių = 10cm

Gepard Linen HØR Magpie – juodos spalvos siūlai iš Gepad Garn vasaros kolekcijos. Pagaminti Italijoje iš 100% aukščiausios kokybės lino.

Linai mezgimui ir audinių audimui naudojami nuo seno. Tai natūralus pluoštas, nepakeičiamas vasaros mėnesiais, nes yra kvėpuojantis, vėsus ir turintis puikų kritimą. Lininiai siūlai yra labai tvirti ir gana kietoki pradžioje. Tik neišsigąskite. Skalbiant ir dėvint lininis mezginys kinta, minkštėja ir gražėja laikui bėgant. Gepard Garn lininiai siūlai susukti iš 8 plonų gijų, verpiamų šlapio verpimo būdu tik iš ilgo pluošto (šukuotų linų). Ilgas pluoštas sukuria lygesnį ir švelnesnį siūlo paviršių nei trumpas.

Patirtis mezgant lininius siūlus visiškai kitokia nei mezgant vilnonius. Jie nėra elastingi ir tamprūs kaip vilna. Rekomenduojama megzti laisvai, nespaudžiant, kad mezginys nebūtų kietas. Todėl geriau rinktis dydžiu ar netgi dviem dydžiais plonesnius virbalus nei tokio pat storumo vilnoniams siūlams, kad mezginio akys nebūtų pernelyg didelės ir laisvai megzti būtų patogu. Taip pat lininiams siūlams geriau tinka mediniai ar bambukiniai virbalai, nes jie ne tokie slidūs, kaip metaliniai. Labai svarbi rekomendacija – nusimegzti pavyzdėlį ir jį išskalbti prieš pradedant didelį mezginį, nes mezginio dydis po skalbimo gali kisti. Tai ypač būdinga kai kuriems raštams, kiauraraščiams.

Lininiai siūlai ypatingai tinka vasariniams mezginiams – laisviems, lengviems, plazdantiems vėjyje. Šie siūlai netinka mezginiams, kuriems reikia tamprumo, nes iš lino to neišgausite. Taip pat lininius siūlus galima derinti su kitais siūlais, pavyzdžiui, moheriu, vilna, šilku.

Mezginių idėjų galite rasti Siūlo galo tinklaraštyjeFacebookPinterest, Instagram paskyrose. Eucalan skalbimo priemonių rasite Mezginių priežiūros priemonių skyrelyje.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gepard Linen HØR Magpie (100) mezgimo siūlai”