Sale!

Camel Tweed Rusty Brown mezgimo siūlai

10.90  9.20 

In stock

Description

Camel Tweed Rusty Brown
Sudėtis: 100% kupranugarių jauniklių vilna
Svoris: 50 g
Ilgis: ~140 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 3-4 mm
Mezgimo tankis: 20-22 akys/28 eilės/ 10x10cm

Camel Tweed – tai 100% kupranugarių jauniklių vilnos siūlai, suverpti Italijoje iš kruopščiai atrinktos žaliavos, tik iš vidinio, pačio švelniausio jaunų kupranugarių kailio sluoksnio – pavilnės. Camel Tweed yra vidutinio storio kupranugario vilnos siūlai, susukti iš kelių spalvų, kas suteikia jiems tvidui būdingo margumo.

Kupranugarių vilna yra gana reta, nes šie egzotiški gyvūnai auginami daugiausiai Vidurio Azijoje ir Afrikoje. Ir ją pakankamai sunku surinkti. Ji renkama rankomis gyvūnui natūraliai šeriantis arba iššukuojama per šėrimosi periodą. Kupranugarių vilna unikali dėl daugelio savybių. Kupranugario plaukas tuščiaviduris, dėl to verpalai labai lengvi, minkšti, šiltesni nei avies. Kupranugario vilna itin pralaidi orui. Ji sušildys, kai šalta, ir neleis sukaisti, kai karšta, todėl puikiai tiks netgi vasarai. Kupranugario vilna yra laikoma išskirtiniu natūraliu pluoštu ir naudojama tekstilės pramonėje kaip labai brangi  ir vertinga medžiaga, savybėmis prilyginama netgi kašmyrui.

Ką megzti? Labai gražiai iš Camel Tweed siūlų atrodys tiek moteriški, tiek vyriški megztiniai. Taip pat šie siūlai puikiai tinka šalikams ir kepurėms. Siūlas margas, gražus pats savaime, nereikalauja daug raštų. Mezginių idėjų galite rasti Siūlo galo tinklaraštyje.

Dėmesio! Numegztą mezginį būtina išskalbti, kad atsiskleistų tikrasis siūlo grožis ir švelnumas. Rekomenduojama dar prieš mezgant pasidaryti nedidelį bandomąjį pavyzdėlį.