Kūną ir sielą šildanti norvegiška vilna

Siūlai man yra ne vien beveidžiai, nereikšmingi kamuoliukai, tvarkingai išdėlioti lentynose. Kiekvienas jų turi savo vardą ir savo istoriją. Kiekvienas išrinktas su meile ir mintimis apie tolimesnį jo kelią ir produktą, kurį gali sukurti. ‘Pasidaryk pats’ idėja atgimsta ir sužavi vis daugiau žmonių. Nes kiek gi galima vakarais myluoti telefonus ar iki paryčių sėdėti kavinėse? Galbūt laiką galima būtų praleisti kūrybiškiau?

Nusipirkti megztinį paprasta ir patogu. Bet savo rankomis numegztas visada bus daug mielesnis. Nes esmė ne rezultate, o procese. Į kiekvieną mezginį sumezgame savo mintis, jausmus, pailsime nuo rūpesčių, atsipalaiduojame, pasimėgaujame spalvomis ir hipnotizuojančiu akutė po akutės darbu. Ir nesvarbu, kad iškart nesigaus tobulai. Kiekvienas bus savaip tobulas mums patiems. 

Taigi vilna šildo ne tik kūną, bet ir sielą. Ir šį kartą tą šilumą kuria norvegiška vilna Sol iš Hillesvåg Ullvarefabrikk. Pasirinkau vieną iš Anne Ventzel modelių – Comma V-Neck. Labai nuosekliai ir tiksliai aprašytas, kiekviena eilutė apgalvota. Džiugu, kad mezginių modelių pasirinkimas didžiulis, o šiuolaikinės technologijos leidžia be vargo išsiversti, susirasti paaiškinimų, kaip atlikti vieną ar kitą veiksmą. 

Sumezgiau 4.5 sruogos (450g) Sol siūlų 2 dydžiui ir 3.5 mm virbalais. Dėl norvegiškos vilnos pamečiau galvą, kaip ir dėl islandiškos. Labai gera megzti. Tikra terapija sielai. Ji turi kažką ypatingo, prie ko turime laimės prisiliesti, kaskart paėmę sruogą į rankas.