Zauberball Crazy šalikėlis

35.00 

Neturime

Aprašymas

Zauberball Crazy šalikėlis

Populiarieji Schoppel Wolle siūlai gali virsti ne tik puikiomis kojinėmis, bet ir spalvingu aksesuaru. Šis Zauberball Crazy šalikėlis numegztas iš vieno Gruene Woche (2204) kamuoliuko pagal Linus skarelės modelį. Jis primena daugeliui gerai žinomą baktusą, tik mezgamas truputį kitaip. Lengvas, plonas šalikėlis užima nedaug vietos, telpa po paltu ar striuke bei šildo kaklą vėsesnę dieną. Patiks nemėgstantiems masyvių šalikų.

Zauberball Crazy

Zauberball Crazy – stebuklingi, spalvoti kamuoliukai, kurių nesinori paleisti iš rankų, iki galo neišmezgus. Unikalūs spalvų deriniai daro juos išskirtiniais ir gerai atpažįstamais. Tai dvigijai siūlai, kurių kiekviena gija nudažyta skirtingai. Susuktos tarpusavyje, šios gijos suteikia siūlams ypatingo margumo. Spalvos išsidėlioja viena į kitą palaipsniui pereinančiomis juostomis, kurių plotis priklauso nuo mezginio apimties. Sukurti kojinėms megzti, jie kuo puikiausiai tinka ir šalikams, skarelėms, pirštinėms, kepurėms, netgi megztiniams. Vieno kamuoliuko užtenka vidutinio dydžio kojinių porai ar skarelei. Niekada negali žinoti, kuo šis mažas kamuoliukas nustebins, kokia tvarka išsivynios jo spalvos. Bet tikrai aišku, kad du, visiškai vienodus daiktus iš jo numegzti bus labai sunku.

Kiti svarbūs dalykai

Sudėtis: 75% vilna, 25% poliamidas.
Išmatavimai: ilgis – apie 160 cm, plačiausia vieta – 32 cm.
Priežiūra: Rekomenduojama skalbti rankomis, vėsiame vandenyje su švelniomis, vilnai skirtomis priemonėmis. Mezginio negręžti! Geriausia jį lengvai nusausinti, susukus į rankšluostį. Vėliau patiesti ant kito, sauso rankšluosčio horizontaliai, kad greičiau sugertų vandenį ir išdžiūtų. Džiovinti šešėlyje, nes tiesioginiuose saulės spinduliuose gali išblukti spalvos. Galima lyginti vėsiu lygintuvu su garų funkcija, geriausia per audeklą.

Rankų darbo. Pagaminta Lietuvoje.