teapigs Tung Ting Oolong arbata

Šios prekės laikinai neturime.

SKU: N/A Grupė: Žymos: , ,

Aprašymas

teapigs Tung Ting Oolong arbata

Tung Ting Oolong arbata pavadinta kalnuoto Taivano regiono, kuriame ji auginama, vardu. Oolong arbata yra pusiau fermentuota, pasižyminti juodosios arbatos stiprumu, bet turinti žaliosios arbatos aromatą ir skonį. Tai tarpinė rūšis tarp žaliosios ir juodosios. Tung Ting yra viena geriausių šios rūšies arbatų. Taivane šios arbatos parduodamos už šimtus dolerių, bet yra vertos kiekvieno cento.

Sudedamosios dalys: Tung Ting oolong arbata.

Galimi alergenai: sudėtyje gali būti riešutų pėdsakų, nes teapigs arbatos gaminamos fabrike, kuriame taip pat gaminami ir kiti produktai su riešutais, todėl galimas labai nežymus patekimas. Arbata tinkama vegetarams ir veganams.

Skonis. Juodosios arbatos stiprumas su gėlišku žaliosios arbatos skoniu ir aromatu.

Rekomenduojama gerti vieną, be jokių piedų.

Paruošimas. Užplikyti 90℃ vandeniu ir palaikyti 3-5 minutes. Šaltai arbatai paruošti viskas daroma taip pat, tik išėmus pakelį, stiklinė pripildoma šaltu vandeniu ir ledo kubeliais.

Pakuotė: maišeliai (15 vnt), kurių grynasis kiekis – 37.5g; biri arbata (75g).

teapigs maišeliai gaminami tik iš natūralių, suyrančių medžiagų ir neturi sudėtyje plastiko! Pakuočių ženklinimui naudojami augaliniu pagrindu pagaminti dažai, o pakuotės yra gaminamos iš popieriaus, sertifikuoto FSC (Forest Stewardship Council) organizacijos, kuri rūpinasi miškais visame pasaulyje. Skaidri vidinė pakuotė gaminama iš draugiškos aplinkai medžiagos, vadinamos Natureflex.

Laikyti sausoje, tamsioje, vėsioje vietoje. Suvartojus arbatą, pakuotę atiduoti perdirbimui.

Geriausia iki: žiūrėti ant pakuotės nugarėlės.

Supakuota ES teapigs užsakymu. teapigs, 1 The Old Pumping Station, Pump Alley, Brentford, TW8 0AP, UK

Papildoma informacija

Pakuotė

maišeliai (15vnt), biri arbata (75g)