Akcija!

Leinen Los Natur (980) mezgimo siūlai

14.42  9.99 

Neturime

Aprašymas

Leinen Los Natur
Sudėtis: 70% merinosų vilna, 30% linas
Svoris: 100 g
Ilgis: 300 m
Rekomenduojamas virbalų storis: 3-4 mm
Mezgimo tankis: 20 akių /26 eilės/ 10x10cm

Leinen Los Natur – tai natūraliai baltos spalvos siūlai, kuriems unikalią išvaizdą duoda paveltos merinosų vilnos ir lino derinys.

Leinen Los – labai įdomus, išskirtinis vilnos ir lino derinys Schoppel Wolle kolekcijoje. Merinosų vilna atsakinga už šilumą ir švelnumą. Nedažytas linas suteikia siūlui švelnaus margumo, melanžo efektą. Lino dėka šie siūlai tampa tvirtesniais, atsparesniais dėvėjimuisi, jis lemia ypač gražų mezginio kritimą. Leinen Los siūlai labai tinka mūsų klimato zonai, kai vasarą būna nei šilta, nei šalta. Dažnam vilnonio megztuko šilumos tokiu metu šiek tiek per daug. Leinen Los padeda apsispręsti – jie vidutinio storio ir vidutiniškai šilti, natūralių, visuomet madingų atspalvių. Šie siūlai labai tinka įvairiausiems vasariniams megztukams, švarkeliams megzti. Bet tai nėra išimtinai tik vasariniai siūlai. Vilnos dėka jie yra universalūs, tinkami visiems sezonams, puikiai derinami su kitais, spalvingaisiais Schoppel Wolle siūlais.

Schoppel Wolle didžiuojasi savo gaminamų siūlų kokybe, pabrėždami vietinės gamybos svarbą (“made in Germany”). Žaliava siūlams gaunama iš Patagonijoje auginamų avių (kilmės vieta sertifikuota), kurios auga laisvai gamtoje ir nėra išnaudojamos masinei produkcijai. Vilnos kirpimas nežaloja gyvūno. Schoppel Wolle kompanija rūpinasi išlaikyti tvarius ryšius su žaliavos tiekėjais, kuria nevienadienius produktus. Tvarumas ir atsakomybė yra šios kompanijos vertybės.

Daugiau Schoppel Wolle siūlų rasite paspaudę čia. O idėjų, ką megzti iš šių kamuoliukų, rasite mūsų tinklaraštyje, Siūlo galo Facebook paskyroje arba Ravelry mezgėjų bendruomenės tinklalapyje.